Nieruchomości w Hiszpanii

Pragniemy przedstawić Państwu oferty nieruchomości od zaprzyjaźnionych biur nieruchomości, działających na terenie Hiszpanii. Na dzień dzisiejszy są to oferty od firm działających w regionie Andaluzja. Nieruchomości z rynku pierwotnego pochodzą od firmy World Residence, zaś oferty z rynku wtórnego od firmy Mary Beker Country Properties.

Możemy zaoferować pomoc w organizacji wyjazdu w celu obejrzenia wybranych ofert, wyrobieniu numeru NIE (potrzebnego m.in. do założenia konta w hiszpańskim banku i do zakupu nieruchomości), znalezieniu lokalnego prawnika czy firmy, która pomoże w uzyskaniu licencji turystycznej dla już zakupionej nieruchomości.

Osobom przymierzającym się do zakupu nieruchomości o charakterze wiejskim, blisko natury, możemy zaoferować wynajem naszego wiejskiego domu (facebook.com/casanidra lub instagram.com/casanidra), położonego blisko jednego z andaluzyjskich białych miasteczek – Jimena de la Frontera, na preferencyjnych warunkach. Nasz dom stanowi nie tylko bardzo dobrą bazę wypadową dla osób zainteresowanych zamieszkaniem w jednym z najpiękniejszych kawałków Andaluzji, ale także daje możliwość osobistego sprawdzenia jak może wyglądać życie i mieszkanie w tego typu miejscu.

Zapraszamy!